Jak informuje miejscowa Komenda Policji Powiatowej, miało miejsce zdarzenie drogowe, które groźnie się prezentowało. Naruszenie zasad ruchu drogowego miało miejsce wczoraj, w okolicach godziny dwunastej, na terenie Powiatu Płońskiego. Do kolizji doszło na Drodze Krajowej numer 50 w okolicy Wycinek. Zderzyły się tam dwa samochody, a dokładniej mówiąc Mitsubishi i Toyota.

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy śledztwo wykazało, że główną przyczyną zaistniałego wypadku było niezachowanie przez 20-letniego kierowcę Mitsubishi bezpiecznej odległości do poprzedzającego go pojazdu. W wyniku tego niedopatrzenia, doszło do zderzenia jego auta z tyłem Toyoty. W wyniku uderzenia, 44-letnia pasażerka jadąca Toyotą została przewieziona do szpitala w celu udzielenia pomocy medycznej. Zdaniem policji, obaj kierowcy byli trzeźwi w momencie zdarzenia.

Do akcji ratunkowej przystąpiły różne służby. Poza policją na miejscu zdarzenia pojawiły się zastępy straży pożarnej. Wśród nich były jednostki OSP KSRG Kołoząb, OSP Kownaty oraz JRG Płońsk.