Chodzi o ostatni odcinek remontowanej drogi, między miejscowością Napierki a Płońsk. Prowadzący pojazdami mają już do dyspozycji aż 71 kilometrów drogi ekspresowej, która prowadzi do granicy województw warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego.

Na koniec tego remontu czekali wszyscy podróżujący po regionie. Prace na odcinku trwały od końca 2021 roku. Jak w oficjalnym komunikacie informuje Generalna Dyrekcja Dróg i Krajowych i Autostrad, naprawę tej drogi musiano podzielić na konkretne etapy. Bez nich, cała operacja mogłaby znacznie utrudnić życie wszystkim podróżującym po regionie.

Tym bardziej cieszy, że aktualnie zakończono wszystkie prace związane z ogrodzeniem drogi, oraz inne prace techniczne. Istnieje więc realna szansa na to, że odcinek drogi łączący województwo mazowieckie i warmińsko-mazurskie, będzie możliwy do pokonania bez zbędnych problemów. Można więc mieć nadzieję, że zarówno codzienne dojazdy jak i wakacyjne czy weekendowe wypady, odbędą się bez problemu i niepotrzebnych korków.