Mowa tu o sklepie Bricomarche, francuskiej sieci sklepów, która otworzyła swoją filię również w Płońsku. Już o godzinie 7:00 na ulicy Rzemieślniczej, zebrał się całkiem spory tłum aby być jednym z pierwszych. Czy warto było tak stać?

Bricomarche to supermarket budowlany, który proponuje swoim odbiorcom ponad trzydzieści tysięcy produktów z różnych kategorii. Jest więc nie tylko wszystko potrzebne do wykonania remontu, ale i majstrowania czy prac budowlanych. Filia w Płońsku ma również w swojej ofercie oświetlenie, panele a nawet tapety i farby.

Z pewnością asortyment zainteresuje również wszystkich wielbicieli zwierząt, bo w sklepie znajdziesz sprzęty i akcesoria dla domowego pupila – od karmy przez zabawki a na akcesoriach do pielęgnacji kończąc.

Po hucznym otwarciu sklepu, nastąpiło losowanie atrakcyjnych nagród a potem piknik rodzinny na którym zjawiło się sporo mieszkańców Płońska. Warto dodać, że to nie pierwszy market budowlany w mieście, jednak z pewnością znajdzie swoich wielbicieli.