Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 50 w miejscowości Skrzynki koło Płońska. Motorowerzysta zderzył się z ciągnikiem rolniczym, w wyniku czego jedna osoba trafiła do szpitala. Droga była zamknięta całkowicie przez kilka godzin.

Wszystko wydarzyło się w połowie marca, kiedy sytuacja na drogach była już w miarę bezpieczna. Przypuszcza się, że motorowerzysta nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zderzył się z ciągnikiem, który wyjeżdżał właśnie z drogi podporządkowanej.

Trasa na wysokości miejscowości Skrzynki koło Płońska była całkowicie zablokowana przez kilka godzin. Policja wciąż bada szczegóły sprawy, nie podając do publicznej wiadomości wyników śledztwa.

Funkcjonariusze policji przypominają jednak, że wraz z wiosną na okoliczne pola wyjeżdżają maszyny rolnicze. Kierowcy muszą w tym czasie zachować szczególną ostrożność zarówno przy manewrach wyprzedzania jak i podczas normalnej, płynnej jazdy.