W wyniku koordynowanych wysiłków funkcjonariuszy z Komisariatu Policji V w Krakowie oraz z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku, udało się zatrzymać 58-letniego mężczyznę zamieszkującego Płońsk. Poszukiwany był on przez wiele sądów i prokuratur, mając na swoim koncie zarzuty dotyczące oszustw i kradzieży. Mężczyzna został przekazany do aresztu śledczego w Krakowie, gdzie czeka go ponad siedmioletni wyrok pozbawienia wolności.

8 czerwca bieżącego roku, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku podjęli współpracę z policjantami z Komisariatu Policji V w Krakowie. Przekazali im informacje, które sugerowały, że poszukiwany przez nich mężczyzna może przebywać na terenie jednego z hoteli w Podgórzu.

Informacje dostarczone przez płońskich policjantów wskazywały, że poszukiwany mężczyzna ma do odbycia ponad siedmioletni wyrok pozbawienia wolności nałożony przez kilka sądów. Co więcej, był on również poszukiwany przez kilka prokuratur, które dążyły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu.