GKS Orlęta Baboszewo nie zdołało sprostać oczekiwaniom swoich fanów podczas ostatniego domowego meczu sezonu 2023-2024. Niestety, przegrali oni spotkanie z Wieczfianką Wieczfnia Kościelna, kończąc go wynikiem 3:4. Mimo że pierwsza połowa gry nie wskazywała na takie rozstrzygnięcie, to jednak druga okazała się nie lada zaskoczeniem.

Początkowy etap meczu był korzystny dla Orląt – dominowali oni na boisku, a wynik meczu potwierdzał ich przewagę. Po strzałach Marcela Charzyńskiego oraz Michała Kędzierskiego, drużyna GKS prowadziła 2:1. Niemniej jednak, niewielki moment dekoncentracji na początku drugiej połowy sprawił, że przeciwnicy zdobyli dwie bramki w ciągu zaledwie trzech minut.

Chociaż gracze GKS próbowali nadrobić straty, to jednak ich próby skończyły się na strzałach powyżej poprzeczki. Sytuacja jeszcze bardziej się skomplikowała, kiedy to w 83 minucie Wieczfnia podwyższyła swoją przewagę po spektakularnym strzale lobowanym. Mimo porażki, ostatnie słowo należało do Pawła Bogdańskiego, który zdobył jeszcze jedną bramkę dla Orląt, minimalizując tym samym rozmiar przegranej.

Sławomir Gołębiewski, członek drużyny gości, również skomentował wynik meczu. Teraz Orlęta Baboszewo będą musiały przygotować się na kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe z MKS II Ciechanów. Obecnie drużyna GKS Orlęta Baboszewo znajduje się na 5 miejscu w tabeli.