Kolejna edycja święta seniorów

To już piąta edycja jednej z najpopularniejszych imprez rozrywkowych i artystycznych, które odbywają się w Płońsku. Taką sławą cieszy się wydarzenie, które stworzono i zorganizowano z myślą o starszych mieszkańcach miasta oraz jego gości z bliższej i dalszej okolicy.

Impreza, a właściwie jej uczestnicy, po raz kolejny, będą mogli udowodnić, że wiek to tylko cyfry, które niewiele mówią o tym jak człowiek się czuje. Aktywni seniorzy, młodzi duchem, z niecierpliwością oczekują na takie wydarzenia, które integrują ich społeczność i są szansą na to, żeby w szczególny sposób spędzić jeden z weekendowych dni.

Nie bez powodu Płońskie Senioralia odbywają się po raz piąty. Z imprezy na imprezy popularność tego wyjątkowego spotkania rośnie. Mimo nie najłatwiejszych ostatnich lat, które nie zawsze „sprzyjały” zabawie w szerszym gronie, duch radości i chęć do tego, żeby cieszyć się życiem, w płońskich seniorach na pewno nie zginęła.

Warto już dziś, 6 sierpnia, przybyć do Miejskiego Centrum Kultury, gdzie odbędą się V Płońskie Senioralia

Świetna zabawa – gwarantowana!

Znakiem rozpoznawczym Senioraliów w Płońsku jest uśmiech i cieszenie się chwilą, spędzaną w gronie aktywnych osób, dla których wiek nie stanowi żadnej przeszkody w tym, żeby czuć się młodo!

Nie bez powodu gwiazdą V Płońskich Senioraliów będzie jedna z najbardziej znanych przedstawicielek starszego pokolenia w Polsce (i nie tylko), słynna DJ Wika, która potrafi rozkręcić każdą imprezę, nie tylko w gronie „starszych”, ale również młodszych nastolatków.

DJ Wika (właściwie: Wirginia Szmyt) słynie z organizowania w Warszawie dyskotek łączących pokolenia. Kilka lat temu zrobiło się o niej głośno w mediach ogólnopolskich. Jaki był i jest powód zainteresowania osobą DJ Wiki?

Nie zdarza się zbyt często, że… (nie wypominając wieku) osoba po osiemdziesiątym roku życia zajmuje się aktywnością typową dla młodszych pokoleń. Bycie DJ-em wymaga nie tylko zamiłowania do muzyki w różnych stylach i odpowiadającej różnym gustom, ale również kondycji fizycznej.

DJ Wika posiada wiele motywacji, dynamiki i wdzięku. Dzięki temu stała się jednym z najpopularniejszych DJ-ów w Polsce i poza granicami naszego kraju.

Muzyczne spotkanie z Wirginią Szmyt to jeden z punktów ciekawego programu, który przygotowano z myślą o seniorach w Płońsku. Dużym zainteresowaniem będzie się też z pewnością cieszył występ zespołu Fantazja oraz pokazy – mody i tańca towarzyskiego.

Tak zwana „jesień życia” może się mienić najpiękniejszymi kolorami. Ważne, żeby pozostać aktywnym i właśnie wtedy, gdy mamy więcej czasu, realizować swoje pasje i dobrze się bawić. Warto brać udział w takich spotkaniach jak Senioralia, warto również dzielić się swoim talentem, jak to pokazali np. seniorzy z Zambrowa.