Zainwestuj w swoją edukację!

Inwestycja w przypadku programu „Moje kompetencje – mój sukces” dotyczy przede wszystkim czasu, motywacji i zaangażowania, bez których nie może się udać żaden projekt edukacyjny, szczególnie adresowany do osób dorosłych.

Jeśli chodzi o inwestycję kwotową – w przypadku programu realizowanego przez Gminę Miasto Płońsk w partnerstwie z firmą Witold Szaszkiewicz Centrum Edukacyjne IDEA – jest ona symboliczna i wynosi 45 złotych za 180 godzin lekcyjnych.

W ich ramach można będzie poznać podstawy języka, który jest bezsprzecznie najpopularniejszym na świecie i w związku z tym powszechnie używanym – chodzi oczywiście o język angielski.

W najnowszej edycji cieszącego się dużym zainteresowaniem projektu oferowane są zajęcia z języka angielskiego. W poprzednich można było również skorzystać z oferty nauki języka niemieckiego.

Jeśli zdecydujemy się na udział w kursie – warto podejść do tego wyzwania z determinacją. Kurs można bowiem zakończyć egzaminem zewnętrznym, który będzie stanowił potwierdzenie nabytych kompetencji językowych.

Czy mam szansę na nauczenie się języka angielskiego od podstaw?

Nauka języków obcych, szczególnie wtedy, gdy nie jesteśmy już w wieku szkolnym i w związku z tym chłonność naszego mózgu jest już nieco mniejsza, a na koncentrację dodatkowo wpływa wiele czynników zewnętrznych, związanych z życiem zawodowym czy rodzinnym – nie jest najłatwiejsza, ale nie niemożliwa.

Liczy się motywacja, poparta determinacją. Ale to nie wszystkie „elementy”, które będą się składać na końcowy sukces. Ważne jest również to, żeby trafić na odpowiednią kadrę, program kursu i optymalne warunki organizacyjne.

To wszystko zapewni partner projektu „Moje kompetencje- mój sukces” – Centrum Edukacyjne IDEA, które zatrudnia doświadczonych nauczycieli języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są dla niewielkich grup, a program realizowany jest w oparciu o zapewnione przez centrum bezpłatne materiały szkoleniowe.

Jeśli jesteśmy mieszkańcami Płońska w wieku powyżej 25 lat, którzy do tej pory nie mieli okazji uczyć się języka angielskiego albo chcą sobie odświeżyć jego podstawy – skorzystajmy z tej atrakcyjnej oferty edukacyjnej.