Więcej sklepów i usług w nowej lokalizacji

Dobra wiadomość dla fanów zakupów, którzy cenią sobie możliwość wykonania ich w różnych sklepach, przy okazji mając szansę skorzystania z usług oraz szybkiego posilenia się czy wypicia kawy.

W Raciążu już w przyszłym roku rozpocznie działalność nowy park handlowy, w którym znajdą się najpopularniejsze marki oferujące odzież, kosmetyki czy też wyposażenie wnętrz. Park nie będzie duży, ale znajdzie się w nim kilka lokali, które pozwolą mieszkańcom miasta wykonać zakupy w komfortowych warunkach.

Będzie to obiekt optymalnie dostosowany do potrzeb miejscowego rynku. Inwestorem jest firma odpowiedzialna za budowę jednej z galerii handlowych w Warszawie. Podobnie jak w warszawskiej placówce, również w Raciążu funkcjonować będą popularne i lubiane sklepy, w tym jeden duży market spożywczy.

Park handlowy będzie się znajdował przy ulicy Zawoda. Do tej pory lokalizacja ta była znana mieszkańcom miasta za sprawą znajdującego się tu popularnego lokalu gastronomicznego.

Ponad 3 tysiące metrów kwadratowych powierzchni

Powierzchnia nowego kompleksu handlowo-usługowego w Raciążu to ponad trzy tysiące metrów kwadratowych. Zostanie ona w pełni zagospodarowana. Lokalizacja okazała się atrakcyjna dla różnych firm, w związku z tym cała powierzchnia została już zagospodarowana.

Przed głównym budynkiem nowej galerii zostanie zlokalizowany parking, na którym znajdzie się miejsce dla kilkudziesięciu samochodów.

Klientów z pewnością zainteresuje sama architektura użytkowa nowego parku handlowego. Będzie ona w najwyższym stopniu funkcjonalna. Sklepy usytuowano w budynku w ten sposób, że do każdego z nich można będzie wejść bezpośrednio, co ułatwi zakupy szczególnie tym osobom, które będą się spieszyły.

Galeria zaprosi pierwszych klientów już w 2022 roku.