Piknik rodzinny „Kwitnące Ogrody”, organizowany przez Nadleśnictwo Płońsk, jest jednym z ich flagowych wydarzeń, które odbywa się każdego roku w maju. Jest to wyjątkowe połączenie edukacji i rekreacji, które gwarantuje doskonałą rozrywkę dla wszystkich uczestników. W tym roku, odbędzie się on 19 maja na terenie Leśnej Szkółki w Kucharach Królewskich, która znajduje się w gminie Sochocin. Piknik rozpocznie się o godzinie 10:00 i dla wszystkich gości wstęp będzie absolutnie wolny.

Lasy są idealnym miejscem na spędzanie wolnego czasu, a to doskonale wie Nadleśnictwo Płońsk. W związku z tym, po raz kolejny zaprasza oni mieszkańców powiatu oraz przyjezdnych gości z różnych części Mazowsza do udziału w pikniku rodzinnym, który odbędzie się w przepięknych Kucharach Królewskich.

Niedzielne wydarzenie będzie pełne różnorodnych atrakcji. Uczestnicy będą mieli okazję do aktywnego spędzenia czasu poprzez udział w biegach oraz do podziwiania różnego rodzaju wystaw i pokazów. Na miejscu przewidziana jest również degustacja, a dla najmłodszych przygotowane są specjalne atrakcje. Wszystkie te emocjonujące wydarzenia będą czekać na uczestników w jeden, magiczny dzień.